Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Pasidžiaugta išminties kupina paroda

2015-07-02

Kuršėnų etninės kultūros ir tradicinių amatų centre atidaryta Šiaulių rajono gyventojo, skulptoriaus, tautodailininko Jono Vaicekausko darbų paroda. Parodoje eksponuojamos kaukės, kurios išsiskiria iš kitų, nes pagamintos panaudojant natūralias medžiagas ir pritaikant jų formos - medžio žievę, šakas, kelmus. Skulptorius puikiai įvaldė akmens ir medžio tąšybą. Jis yra aktyvus įvairių plenerų, kūrybinių stovyklų, edukacinių užsiėmimų dalyvis.

LR Seimo narė Rima Baškienė pasidžiaugė eksponuojamais darbais, pavadindama šią parodą išminties kupina ir skatinančia susimąstyti apie gyvenimo prasmę, mūsų tautos istoriją, paroda. Ji dėkojo Jonui Vaicekauskui už aktyvią pilietišką poziciją, prisimindama jo dalyvavimą Kovo -11-osios mitinguose ir eisenose Vilniuje.

Skulptorių sveikino Šiaulių tautodailininkų sąjungos pirmininkė L. Kelmelienė, Šiaulių rajono mero pavaduotojas Algis Mačiulis, savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus ir gausus būrys Šiaulių krašto tautodailininkų.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11