Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąskrydis - galimybė susitikti, pailsėti ir pasitarti

2015-07-25

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyko Skinderiškio dendrologiniame parke, Kėdainių rajone. Sąskrydyje dalyvavo apie 700 žmonių iš 36 LVŽS skyrių. Nuveiktais darbais bei ateities planais pasidalino LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Valdybos pirmininkas, EP narys Bronis Ropė, LR Seimo narė Rima Baškienė. Pasveikinti sąskrydžio atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Šventę džiugino įvairūs atlikėjų ir kolektyvų pasirodymai, sportinės rungtys, simultanas su Sąjungos pirmininku bei kunigaikščių Radvilų lobio ieškojimo varžybos. Sveikai gyventi ir sportuoti mokė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis. Įdomią ekskursiją po Skinderiškio dendrologinį parką pravedė parko įkūrėjas, gamtininkas Kęstutis Kaltenis, kuriam talkino LVŽS narys, gamtininkas Andrius Gaidamavičius.

Kaip visada valstietiški stalai lūžo nuo vaišių, o kėdainiškis Petras Vaitelis vaišino visus svečius savo firmine avienos sriuba. Smagu, kad jau ne pirmi metai šventės metu nevartojamas alkoholis. Sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pasidžiaugė Seime priimtu valstiečių ir žaliųjų sąjungos inicijuotu, Alkoholio kontrolės įstatymu, įpareigojančiu savivaldybių tarybas peržiūrėti renginių organizavimo tvarkas ir raginančiu savivaldybes tapti blaivybės puoselėtojomis. Seimo narė Rima Baškienė informavo, kad Seimas priėmė jos inicijuotą nutarimą dėl 2016 -ųjų metų paskelbimo Kazio Griniaus metais ir pakvietė visus teikti pasiūlymus, kad deramai pagerbti valstietiškos ideologijos kūrėją, pagal valstiečių sąrašą išrinktą į I, II, III Seimą, buvusį Ministrą pirmininką ir LR Prezidentą. 2016 -ieji metai paskelbti ir Vietos bendruomenių metais, tad aktyviai dalyvaujantiems kaimo bendruomenių veikloje bus kur pasireikšti. Seimo narė kvietė visus bendraminčius susitelkti saugant lietuvių kalbą, tradicijas ir papročius.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11