Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Kuršėnuose atidarytas modernizuotas Jaunimo centras

2015-10-02

Linksmai ir iškilmingai Kuršėnuose atidarytas modernizuotas atviras Šiaulių rajono jaunimo centras. Simbolinę juostelę - grandinėlę perkirpo šio centro įkūrėjas ir mecenatas Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Ramūnas Karbauskis.

Jaunimo centras gyvuoja jau aštuoniolika metų, keitėsi jaunimo kartos ir centro adresas. Jaunimas surengė labai daug gražių, prasmingų renginių. Įvykdžius projektą "Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro infrastruktūros ir paslaugų modernizavimas", Šiaulių rajono jaunimo centras atgimė renovuotas ir šiuolaikiškas. Projekto vertė - 241 tūkst. Eurų, skirti patalpų vidaus remontui, materialinės bazės atnaujinimui - įsigyti baldai, muzikos aparatūra, stalo žaidimai, kompiuteriai, treniruokliai, buitinė technika. Dešimt procentų projekto sumos prisidėjo mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Modernizuoto atviro Šiaulių rajono jaunimo centro atidarymo proga už sėkmingą projektinę ir aktyvią visuomeninę veiklą, inovacijų diegimą darbe su jaunimu dėkojo Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, įteikdamas padėkos raštą centro vadovei Kristinai Pinskienei. LR Seimo narė Rima Baškienė, kaip buvusi Jaunimo centro narė, prisiminė 1997 metus, kai Šiaulių rajono jaunimo centras tuometinio Seimo nario Ramūno Karbauskio iniciatyva ir lėšomis, pradėjo savo veiklą buvusiame Kuršėnų universalinės parduotuvės pastate. Ji minėjo daug gražių jaunimo renginių ir iniciatyvų, kurių įgyvendinime dalyvavo, pasidžiaugė, jog dabar jaunimas turi modernius šiuolaikiškus savo namus ir tėveliai gali būti ramūs - čia jų vaikams saugu ir gera, čia jie turi laisvę veikti.

Ramūnas Karbauskis akcentavo, jog yra įsitikinęs, kad investicija į jaunimą atsiperka su kaupu, nes vaikai turi kur praleisti laiką, čia suranda savo draugus.

Atidarymo šventėje netrūko linksmybių, dainų ir muzikos. Koncertą surengė kuršėniškė, buvusi šio centro lankytoja Eglė Sirvydytė.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11