Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Dvidešimtoji Šiaulių krašto tautodailininkų šventė

2015-11-29

Šiaulių krašto tautodailininkai šventė dvidešimtąją savo šventę. Kaip ir kasmet, tradiciniame renginyje atidaryta jubiliatų kūrybos darbų paroda, kurioje šiemet ypatingas dėmesys skirtas tekstilei, tautiškoms skarelėms, juostoms. Šiaulių krašto tautodailininkų parodoje "Nuo šventės iki šventės" pristatyta 27-ių autorių kūryba. Į didžiulę tautodailininkų šeimą priimtas nauji nariai.

Renginyje susitiko skirtingų kartų tautodailininkai - vyriausiajam 85 metai, jauniausiam - vos 19. Tautodailininkai dalinosi patirtimi, pristatė unikalius savo darbus, kuriais džiaugėsi visi parodos lankytojai.

Šventės parodos atidaryme dalyvavęs Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas F. Rudzinskas sakė , kad ši Šiaulių krašto liaudies meno meistrų tradicija Lietuvos kontekste - labai originali, nes kiti regionai tokių tradicinių švenčių neturi.

Su švente tautodailininkus sveikino ištikima jų gerbėja, Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komiteto narė Rima Baškienė, akcentuodama, kad meno ir grožio kūrėjai, savo įspūdingais darbais įkvėpia visus aplinkinius gerumui ir meilei, kad dvasines vertybes puoselėjantys, grožį kuriantys žmonės yra mūsų valstybės pagrindas.

Šiaulių krašto tautodailininkų kūriniai eksponuojami Šiaulių Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11