Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Moksleivių piešiniuose kova pieš korupciją

2015-12-02

Seimo parlamentinė grupė "Už Lietuvą be korupcijos" kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba, Lietuvos mokinių parlamentu, siekdama įprasminti antikorupcines diskusijas bei į jas įtraukti daugiau jaunimo pakvietė Lietuvos mokyklų vyresniųjų klasių mokinius ne tik diskutuoti apie šį žalingą mūsų visuomenės reiškinį, bet ir dalyvauti antikorupcinio plakato konkurse: "Mes - prieš korupciją".

Konkurse dalyvavo per 200 mokinių iš įvairiausių Lietuvos rajonų, pateikta daug labai meniškų, korupcijos temą atspindinčių piešinių ir plakatų.

Parlamentinės grupės "Už Lietuvą be korupcijos" nariai rengiasi gruodžio 9 d., minėdami Tarptautinę Antikorupcijos dieną, kartu surengti ir geriausių darbų parodą. Šiandien komisijos nariams teko sunki užduotis - atrinkti laimėtojus.

Parlamentinės grupės "Už Lietuvą be korupcijos narė Rima Baškienė džiaugėsi, kad mokyklose surengtose diskusijose buvo kalbama apie žmogaus teises, kad mokiniai aiškinosi korupcijos atvejus ir pasisakė už skaidrumo, viešumo, sąžiningumo būtinybę. Piešimas, plakatų gamyba atspindėjo jų gebėjimus ir lavino vaizduotę.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11