Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Konkursas "Mano seniūnija - įdomiausia Šiaulių rajone" vainikuotas ekskursijomis į Seimą

2015-12-17

Lapkričio 27 d. Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose vyko kraštotyrinio - istorinio konkurso "Mano seniūnija - įdomiausia Šiaulių rajone" baigiamoji konferencija. Konkursą organizavo Kužių gimnazija ir NVO asociacija "Atgaiva", Seimo narė Rima Baškienė, kuri buvo šio konkurso globėja. Mokinių parengtus kraštotyrinius darbus vertino kompetetinga komisija. Konferencijoje darbai buvo pateikti skaidrių ar filmo forma. Šio konkurso organizatorė Kužių gimnazijos mokytoja Violeta Laurutienė, dėkojo Seimo narei R. Baškienei bei NVO "Atgaiva", džiaugėsi puikiais mokinių darbais ir patikino, kad šis konkursas bus tęsiamas ir kitais metais, įjungiant į seniūnijų kraštotyrinį tyrinėjimą ir seniūnijų bendruomenes.

Geriausiai įvertintų darbų autoriai iš Gruzdžių, Meškuičių ir Kužių gimnazijų bei Naisių mokyklos gavo konkurso globėjos Seimo narės Rimos Baškienės prizus ir padėkas. O visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir juos konsultavusiems mokytojams suorganizuotos dvi kelionės į Lietuvos Respublikos Seimą, kad mokiniai galėtų ne tik domėtis Seimo darbu, bet ir pasigrožėti ir naujametinėms šventėms pasipuošusiu Vilniumi. Keliones į Vilnių dovanojo kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Gruodžio 15 ir 17 dienomis beveik 100 mokinių turėjo galimybę iš arti stebėti Seimo darbą, apžiūrėti Seimo rūmų sales, bendrauti su juos priėmusia Seimo nare Rima Baškiene bei kitais Seimo nariais. Įvyko puikios pilietiškumo pamokos.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11