Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Džiaugsmu palydėta 15-oji Šiaulių vyskupijos šeimų šventė

2016-01-03

Šiaulių vyskupijos kurija ir Šeimos centras sukvietė tūkstančius šeimų į 15-ąją šeimų šventę, šiemet pavadintą "Gailestingoji meilė - šeimų stiprybė", tuo siekiant paskatinti šeimas burtis į bendruomenes, dalytis džiaugsmais ir lūkesčiais, pabrėžiant šeimos svarbą ir vertę.

Šventas mišias aukojo šventės globėjas Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Apaštalinis Nuncijus arkivyskupas Pedro Lopez Kuintana, arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, vyskupijos kunigai. Giedojo valstybinis choras "Polifonija".

Seimo parlamentinės grupės "Už šeimą" nariai Rimantas Jonas Dagys, Vilija Aleknaitė Abramikienė ir Rima Baškienė, kaip ir kasmet, turėjo galimybę pasveikinti šventės dalyvius.

"15-tus metu rengiama Šiaulių Vyskupijos šeimų šventė vienija ir telkia šeimas, tai yra gražus ir sektinas pavyzdys. Dėkoju už šitiekos metų galimybę būti kartu ir daugelį kilnių, dvasingumą ir šeimos vertybes puoselėjančių idėjų perteikti LR Seime, iš čia - iš Šiaulių Vyskupijos. Labai vertinu J. E. vyskupo Eugenijaus Bartulio nuolat skatinamą vidinį džiaugsmą bei ryžtą žengti toliau, stengiantis, kad Lietuvoje būtų daugiau gėrio, grožio ir meilės. Dievo gailestingumas ir gerumas, atnešęs mums ramybę, tenušviečia tikėjimo šviesa mūsų mintis, žodžius ir darbus", - įteikdama Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėkos raštą J. E. vyskupui E. Bartuliui kalbėjo Seimo narė R. Baškienė.

Dalyvavusios šeimos džiaugėsi, kad ši šventė pakylėja, suteikia stiprybės ir nuteikia gyventi darnoje ir meilėje.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11