Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Pagarba šimto metų jubiliejų švenčiančiam kuršėniškiui

2016-01-04

Šimto metų jubiliejaus proga garbingai pasveikintas Kuršėnų miesto gyventojas Stasys Tarasevičius. Senolį pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės ir Kuršėnų seniūnijos vadovai, LR Seimo narė Rima Baškienė, kuriai susitikimas su šimtamečiu tapo gražiu jos vaikystės prisiminimu, nes eilę metų gyventa kaimynystėje Kelmės rajone, Kentrių kaime.

"Jūsų sugebėjimas prakalbinti metalą, kaustyti žirgus, džiuginti kaimą gražiu dainavimu ir maloniu bendravimu išliko mano atmintyje", - sveikindama jubiliatą kalbėjo R. Baškienė. Šimtametis taip pat prisiminė ją, dar mažą mergaitę, atbėgdavusią į kalvę, bei jos šeimą, su kuria daug metų buvo bendrauta.

Šventės svečiai nuoširdžiai džiaugėsi darnia jubiliato šeima, kartu santuokoje pragyvenusia jau 76-eris metus, džiaugėsi vaikais ir anūkais, kurie - gerbiami visuomenės žmonės.

Paklaustas ilgaamžiškumo paslapties, senolis pasakė, kad niekada nerūkė, išgerdavo labai saikingai, mėgo būti gamtoje, labiausiai vertino lietuviškus kaimiškus lašinius ir jo paties sumedžiotą kiškieną. Stasys Tarasevičius didžiuojasi, kad jam teko garbė tarnauti Lietuvos kariuomenėje, kad nepabūgo sunkaus kalvio darbo, kad labai mėgo tvarką ir vertino sąžiningumą.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11