Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Startuoja akcija "Vairuoju blaivus, nes myliu Jus"

2016-02-10

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai nuolat pasisako ir savo veiksmais įrodo, kad kova su alkoholiu yra jų nuoseklus siekis. Jų inicijuoti ir Seime priimti įstatymai bei savivaldybių tarybų sprendimai jau eilėje savivaldybių leidžia džiaugtis blaiviais renginiais. Artėjant šv. Valentino dienai startuoja socialinė spalvotų širdučių akcija "Vairuoju blaivus, nes myliu Jus". Vairuotojai kviečiami papuošti savo automobilius meilės simbolio lipdukais ir taip skatinti kitų vairuotojų atsakingumą, nesėsti girtam už automobilio vairo.

Vasario 8-14 dienomis visi norintys gali nemokamai gauti akcijos lipduku visose EMSI ir MILDA degalinėse, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriuose, o taip pat Europos Parlamento nario Bronio Ropės biuruose.

Pasak akcijos globėjo, kultūros mecenato Ramūno Karbauskio: "Blaivybė šiandien tampa kultūros ir pagarbos artimam žmogui sinonimu. Padarykime viską, kad per šiuos metus neliktų neblaivių vairuotojų keliuose. Įrodykime, kad Lietuva gali keistis, jei tik to panorės pilietiškai ir patriotiškai nusiteikę žmonės".

Į akcijos organizavimą įsijungė daug bendraminčių visoje Lietuvoje. Joje dalyvavo ir LR Seimo narė Rima Baškienė, ne tik pasipuošusi lipduku savo automobilį, bet ir akcijos metu Kuršėnuose skatinusi tai daryti kitus.

"Džiaugiuosi, kad sutikau daug žmonių, kurie pritaria mūsų iniciatyvai, ypač miela, kai už blaivybę pasisako jaunimas" - kalbėjo Seimo narė.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11