Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Lietuvos valstybės atkūrimas paminėtas iškilmingais renginiais

2016-02-16

Vasario 12-16 dienomis 98-osios Lietuvos valstybės atkūrimo metinės iškilmingai paminėtos Šiaulių rajone. Seniūnijose, mokyklose surengtos mūsų tautą telkiančios ir vienijančios dienos renginiai. Šakynoje, Pakumulšiuose, Kuršėnuose ir kt. žiūrovus džiugino tautinius šokius šokantis, lietuviškas dainas dainuojantis, meilės Lietuvai posmus sakantis jaunimas ir vyresnieji.

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vykusios šventės metu, mokinių: E. Dambrauskaitės, D. Jako, A. Simonavičiūtės, E. Zagorskytės, J. Žadeikytės tėveliams už pilietiškai aktyvių, pareigingų, lietuviškas tradicijas ir vertybes puoselėjančių vaikų ugdymą, Seimo narė Rima Baškienė įteikė kilnų apdovanojimą - Lietuvos Respublikos vėliavas. Nuoširdi padėka išsakyta tėveliams mokytojams, kultūros darbuotojams, visiems, kurie prisideda prie mūsų tautos gerovės kūrimo.

Kuršėnų kultūros centre vykusiame iškilmingame Valstybės dienos minėjime už šeimos vertybių puoselėjimą, doros, pagarbos ir meilės skiepijimą vaikams Šiaulių rajono mero A. Bezaro padėkomis apdovanotos vaikus globojančios Z. ir A. Kairių, B. ir V. Balčiūnų ir I. ir V. Volosovų šeimynos. Lietuvos istorinė vėliava įteikta 70- metį švenčiančiam Šiaulių rajono Kuršėnų kultūros centrui.

Iškilmingo minėjimo metu, į Šiaulių rajono savivaldybės vadovus, tarybos narius, savivaldybės administracijos darbuotojus kreipdamosi Seimo narė Rima Baškienė akcentavo: "atėjote ne valdyti, o tarnauti žmonėms, tad darbais įrodykite savo meilę ir pasiryžimą keisti Šiaulių rajono ir Kuršėnų miesto veidą. Atsakomybė už kiekvieną darbą, už duotus pažadus, morali politika, idealų siekimas, vertybių puoselėjimas, pagarba žmonėms ir skatinimas juos veikti kartu - štai yra tikrasis mūsų kelias. Tautos gerovę ilgus dešimtmečius atkakliu, pasiaukojančiu darbu kūrė mūsų tėvai ir protėviai. Dabar mums skirtas laikas veikti."

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11