Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Nusilenkta deimantines vestuves šventusiems kuršėniškiams

2016-02-13

Šiaulių rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje vyko ypatinga ir išskirtinai iškilminga šventė. Tądien santuokos 60-metį šventė kuršėniškiai Stanislava ir Emilis Šlefendorfai.

Stanislava ir Emilis susituokė 1956 metų vasario 12 dieną. Jie užaugino sūnų Robertą ir dukrą Rolandą. Dabar džiaugiasi šešiais anūkais, dviem proanūkiais. Prieš 62 metus pirmąkart prie automobilio vairo pamatęs ir įsimylėjęs Stanislavą Emilis jos nepaleidžia iki šiol. O Stanislava linksmai savo vyrą vadina "šturmanu" ir sako, jog jų gyvenimas kartu buvo puikus. O metams bėgant, vienas kitą jie myli vis labiau. Svarbiausia - gyventi be pykčio, drauge dirbti, drauge ilsėtis.

Stanislava ir Emilis Šlefendorfai laimingi, susikibę už rankų klausėsi tik jiems skirtų žodžių. Deimantinių vestuvių proga sutuoktinius pasveikino vaikai, anūkai, proanūkiai, Lietuvos Respublikos Seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Kuršėnų bendruomenės nariai.

Pasak parlamentarės, Lietuvoje nebūtų problemų, ir nereikėtų kurti šeimą stiprinančių įstatymų, jei tokie gražūs pavyzdžiai būtų dažnesni. "Jūsų gyvenimas yra gražus pavyzdys: meilės, santarvės, atsakomybės už sutuoktinį ir vaikus. Jūsų darbštumas, sugebėjimas pavyzdingai puoselėti aplinką, nuveikti daug gražių darbų savo krašto ir valstybės labui yra verti didžiausios pagarbos," - kalbėjo Seimo narė.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11