Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Šiaulių rajono delegacija ne tik lankėsi bet ir surengė koncertą LR Seime

2016-03-10

Šiaulių rajono Piktuižių ir Šakynos kaimų bendruomenių nariai, aktyviausi Šakynos seniūnijos gyventojai, renginių rėmėjai, mokiniai lankėsi Seime, o Seimo rūmų Parlamento galerijoje Piktuižių moterų vokalinio ansamblio narės surengė įspūdingą koncertą.

Vieno susitikimo su Seimo nare R. Baškiene metu Piktuižių gyventojai išsakė pageidavimą nuvykti į Lietuvos sostinę, o moterų vokalinio ansamblio narės panoro dar ir surengti koncertą Seimo rūmuose. Svajonei buvo lemta išsipildyti. Pasigrožėta Vilniaus senamiesčiu. Užsukta į Švento Stanislovo ir Švento Vladislovo arkikatedrą baziliką - svarbiausią visos šalies katalikų šventovę; pavaikščiota po Valdovų rūmų kiemelį; stabtelta prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros. Daug įspūdžių patirta LR Seime. Spaudos konferencijų salėje įvyko improvizuota spaudos konferencija. Apžiūrėta Kovo 11-osios salė, kur Seimo nariai renkasi į iškilmingus posėdžius, skirtus svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti. Iš stebėjimo ložės pažvelgta į naująją Posėdžių salę, kur ką tik buvo pasibaigęs pirmasis pavasario sesijos posėdis. Žvilgtelta ir į kitas sales, kur dirba Seimo nariai, vyksta įvairūs renginiai. O ekskursijos kulminacija - Piktuižių bendruomenės moterų vokalinio ansamblio, vadovaujamo Sandros Banevičienės koncertas Parlamento galerijoje.

Sandra Banevičienė, jos sūnus Faustas Banevičius, Dalia Bandzienė, Juzefa Grigalienė, Danutė Diržinauskienė, Dalia Kievišienė, Vilma Kundrotienė, Laimutė Stonienė susirinkusiems dovanojo gražiausias dainas apie Lietuvą. Dainininkams talkino meno vadovai Rimantas Mickevičius ir Alfonsas Giedra. Skambios melodijos traukė žiūrovus - Seimo kanceliarijos darbuotojus, Seimo narius: Vitalijų Gailių, Kazį Starkevičių, Bronių Bradauską ir kitus. Šis koncertas buvo prasminga dovana visiems artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.

Šiaulių rajono gyventojų ekskursijos Seime - dažnas reiškinys. Padedant kultūros mecenatui Ramūnui Karbuskiui ir kovo 22 dieną LR Seime lankysis Raudėnų bendruomenės nariai, o kovo 24 dieną - Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos delegacija.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11