Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Vienuoliktojoje vaikų knygų šventėje Kuršėnuose - daug džiaugsmo ir dovanų

2016-04-04

Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centre vyko tradicinė vaikų knygos šventė "Pasibelsk į knygos širdį". Jau vienuoliktą kartą Seimo narės Rimos Baškienės iniciatyva, švenčiant Tarptautinę vaikų knygų dieną - knygų bičiuliai, daugiausiai perskaitę knygų Kuršėnų miesto vaikai apdovanojami vertingomis dovanomis - knygomis. Pagerbiami ir apdovanojami ne tik aktyviausi bibliotekos skaitytojai - vaikai, bet ir aktyviausiai skaitanti klasė, mokykla. Taip pat buvo pagerbiami ir asmenys, remiantys biblioteką ar kitaip prisidedantys prie skatinimo skaityti knygas.

Vaikų knygos šventės globėja Seimo narė Rima Baškienė įteikė enciklopedines ar kitas vertingas knygas Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinei Saulei Rakauskaitei, Danguolės Petrulienės vadovaujamiems mokiniams, šauniosioms žurnalistėms, vadovaujamoms Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokytojos Dalės Janušauskienės ir Astos Startienės vadovaujamiems moksleiviams, VšĮ "Eterna Vita" Vaikų dienos centro knygų bičiuliams (vadovė Asta Bugienė), Kuršėnų vaikų globos namų auklėtiniams ir socialinei darbuotojai Danutei Blankienei, Kuršėnų miesto gyventojai Nijolei Petkienei, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Ingridai Klupšaitei, Šiaulių rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo teatrui "Ikaras" ir renginio vedėjams.

Knygeles iš fondo "Švieskime vaikus" dovanojo Kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis. Švente džiaugėsi Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, literatė Aldona Liepienė. Renginio dalyviams Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras "Ikaras" suvaidino spektaklį, pagal literatės Aldonos Liepienės knygą "Baltoji skruzdėlytė".

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11