Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Vietos bendruomenės atsiskaito savo žmonėms

2016-04-08

Susitikimai su vietos bendruomenių nariais leidžia geriau pasidžiaugti jų nuveiktais darbais, sužinoti problemas ir rūpesčius, padėti juos spręsti, perduoti informaciją apie Lietuvoje veikiančių vietos bendruomenių pasiekimus, įgyvendinamus projektus. Kaip ilgametė Meškuičių bendruomenės narė dalyvavau jų ataskaitiniame - rinkiminiame susirinkime. Bendruomenės pirmininkė, vadovavusi bendruomenei tris metus, Irmina Galkauskienė perskaitė išsamią bendruomenės veiklos ataskaitą už 2015 metus, paminėdama tiek tradicines veiklas, tiek nuveiktus, tiek dar ne pilnai padarytus darbus. Perskaitytos finansinė ir Meškuičių seniūnijos ataskaitos.

Asociacijos "Meškuičių bendruomenė" pirmininke ateinančiai kadencijai išrinkta Danutė Navickienė. Kartu aptarta kokius naujus darbus turi nuveikti nauja valdyba, kad ir toliau Meškuičiai garsėtų įsisavinamais projektais, organizuojamais renginiais ir miestelio aplinkos gražinimu. Susirinkime koncertavo Meškuičių kultūros centro atlikėjų grupė, vadovaujama meno vadovės Rasos Zelbienės ir Joniškio rajono Plikiškių kaimo bendruomenės kaimo kapela.

Praėjusią savaitę džiaugiausi Gegužių bendruomenės nuveiktais darbais, pirmininkės Aldonos Petravičienės ataskaita ir mokėjimu pagerbti savo bendruomenės žmones - visi džiaugėsi nominaciją "Lietuvos garbė" pelniusia jų bendruomenės nare Regina Zabieliene.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11