Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

LVŽS pristatė savo kandidatus į Seimą Šiaulių krašte

2016-05-16

Šiaulių rajono savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis pristatė kandidatus į Seimo narius Šiaulių miesto vienmandatinėse apygardose.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Seimo nariai Rima Baškienė ir Valerijus Simulik. "Prasidėjusi LR Seimo rinkimų kampanija įgauna pagreitį. Visuomenės nuomonės apklausose reiškia pokyčių viltį, kurių reikia, siekiant oraus žmonių gyvenimo darnioje valstybėje - kalbėjo Ramūnas Karbauskis.

Kartu su LVŽS nariais į sąjungos Seimo rinkimų sąrašą pakviesti nepartiniai įvairių sričių profesionalai. Buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, prof. dr. Aurelijus Veryga, akademikas Eugenijus Jovaiša, finansų ekspertas Stasys Jakeliūnas, Kaimo bendruomenių asociacijos pirmininkė Guoda Burokienė, sveikuolių sąjungos pirmininkas Dainius Kepenis, ASU Agronomijos fakulteto dekanas dr. Viktoras Pranckietis ir daugelis kitų sudaro stiprią bendraminčių komandą.

2015 m. savivaldybių tarybų rinkimų metu puikiai pasirodė visuomeniniai komitetai, tačiau Seimo rinkimų įstatymo pataisos užkirto kelią jiems, kaip visuomeniniams komitetams, dalyvauti Seimo rinkimuose, todėl Valstiečių ir žaliųjų sąjunga nusprendė sudaryti sąlygas aktyviems jų žmonėms kandidatuoti į Seimą kaip nepartiniams Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše. Savo kandidatus delegavo visuomeniniai rinkimų komitetai: "Vieningas Kaunas", "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU", "Valerijaus Simulik judėjimas "Už Šiaulius", prie sąjungos sąrašo formavimo jungiasi Klaipėdos, Alytaus visuomeniniai rinkimų komitetai. Visuomeninio rinkimų komiteto "Valerijaus Simulik judėjimas "Už Šiaulius", kuris prieš metus savivaldos rinkimuose buvo antras pagal populiarumą Šiaulių mieste, lyderis, jau ketvirtą kadenciją išrenkamas vienmandatinėje apygardoje Seimo narys Valerijus Simulik, sutiko veikti kartu. Jų komitetas į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą planuoja deleguoti kelis savo narius. Valerijus Simulik dirba Seimo Užsienio reikalų komitete, Etikos ir procedūrų komisijoje bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijoje, eilėje parlamentinių grupių, nuo mūsų sąrašo bus keliamas kandidatu Saulės rinkimų apygardoje.

Šiaulių miesto taryboje sėkmingai dirba du Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai, nepartiniai - doc. dr. Stasys Tumėnas bei prof. Arūnas Gumuliauskas. Jie savo profesinės kompetencijos, politinės veiklos dėka yra gerai žinomi Šiaurės Lietuvoje ir ne tik. Stasiui Tumėnui tapus Šiaulių miesto mero pavaduotoju, teigiama linkme pajudėjo miesto kultūros reikalai. Jis - sąžiningas, atviras, principingas, visada turintis savo nuomonę. Šiems Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariams pasiūlyta įsijungti į mūsų sąjungos rinkimų sąrašą, o Stasiui Tumėnui - kandidatuoti į Seimą Aušros apygardoje.

Keistai perdalinus rinkimų apygardas - Šiaulių rajoną sudalinant net į tris dalis ir jas priskiriant Kelmės, Joniškio rajonams ir Šiaulių miestui, naujai suformuotoje Kuršėnų-Dainų apygardoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaus LVŽS pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė, kurią net tris kartus į šalies parlamentą delegavo tos pačios Šiaulių kaimiškosios vienmandatės rinkimų apygardos rinkėjai. Rima Baškienė yra Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto, Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos, Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisijos narė, Mišrios Seimo narių grupės seniūnė. O jos visuomenines pareigas sunku net suskaičiuoti.

Spaudos konferencijoje LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis akcentavo, kad " nors ir nesu kandidatu Šiaulių miesto ir rajono vienmandatėse rinkimų apygardose, tačiau kartu su komanda dirbsiu vardan savo gimtojo krašto, tarytum būčiau tiesiogiai išrinktas. Reiškiu pasitikėjimą valstiečių iškeltais kandidatais į Seimą ir tikiu, kad artėjantys Seimo rinkimai bus sėkmingi, kad sutelks Šiaulių miesto ir rajono savivaldybes gražiam bendradarbiavimui, kad konstruktyvus darbas su Vyriausybe ir Seimu, padės įgyvendinti Šiaulių kraštui svarbius projektus.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11