Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Diskusija dėl Zoknių pervažos

2016-05-25

Dar prieš 30 metų uždaryta Zoknių pervaža kelia daug nepatogumų šiauliečiams, kuriems tenka daryti didžiulį lankstą, kad pasiekti savo tikslą, o užtvertas kelias per geležinkelį gaišina specialiąsias tarnybas, kurios skuba padėti žmonėms.

Miesto vadovai jau seniai mėgino išspręsti šią problemą, ypač daug dėmesio deryboms su aukščiausiais šalies vadovais, susisiekimo ministerija skiriama pastaruoju metu, kai įsibėgėjo netoliese esančios laisvosios ekonominės zonos veikla, čia įsikūrė stambi logistikos bendrovė, turinti apie 1 000 sunkvežimių. Bandoma įtikinti vyriausybę, kad šioje vietoje ilgainiui tiesiog būtinas viadukas.

Gegužės 25 d. prie Zoknių pervažos diskutavo susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Seimo nariai: Arvydas Mockus, Rima Baškienė ir Edvardas Žakaris, Valerijaus Simulik padėjėjai, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir savivaldybės administracijos atstovai, bendruomenių nariai ir aplinkinių namų gyventojai.

Susisiekimo ministras, išklausęs visus argumentus, pažadėjo, kad formuojant 2017 metų valstybės biudžetą numatys lėšas viaduko statybai, tuo rūpintis įpareigojo ir Seimo narius, o taip pat tam turi ruoštis paragino ir miesto savivaldybę, kuri turi padaryti projektą keliui įrengti. Tikėtina, kad gyventojai po 30 metų pertraukos sulauks patogesnio susisiekimo.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11