Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Agronomų sąskrydis

2016-07-01

Šiais metais Lietuvos agronomų sąjungai sukanka 95 metai. Ta proga organizuojama daug įvairių renginių, susitikimų, konferencijų. Vienas iš renginių įvyko Šiaulių rajone Toločių kaime Šiaulių kaimiškojoje seniūnijoje pavyzdingai tvarkomoje Genutės ir Antano Krištanavičių sodyboje. Čia į Lietuvos agronomų sąjungos 95-erių metų minėjimą ir Šiaulių rajone dirbusių bei dirbančių agronomų sąskrydį susirinko didelis būrys agronomų, žemės ūkio specialistų. Lietuvos agronomų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkas Alfonsas Malinauskas pažymėjo, jog agronomo darbas visais laikais buvo vertinamas, net prieškariniais laikais agronomas būdavo įvardinamas kaip kaimo šviesuolis. Agronomų specialybė šiais laikais yra labai paklausi. Stambėja ūkininkų ūkiai, sparčiai vystosi žemdirbystė, todėl reikalingi profesionaliai paruošti agronomai.

Ilgametis buvęs Šiaulių rajono žemės ūkio valdybos vadovas Mindaugas Levickas apžvelgė Šiaulių rajono agronomų darbus iki Lietuvos nepriklausomybės. Sąskrydžio dalyvius sveikino Lietuvos agronomų sąjungos pirmininkė Giedrė Butkienė, Šiaulių rajono meras, agronomas Antanas Bezaras. Agronomo išsilavinimą turintis politikas Ramūnas Karbauskis džiaugėsi, kad Aleksandro Stulginskio universitetas paruošia puikius agronomus, o kad tai geriausia specialybė apie tai jis kalba mokyklose, tai rodoma jo sukurtame seriale "Naisių vasara".

Duoną ir kitas gėrybes auginantiems, Lietuvos ekonomiką keliantiems agronomams dėkojo ir sąskrydžio dalyvius sveikino LR Seimo narė Rima Baškienė. Ji pasidžiaugė, kad LR Seimo nutarimu papildytas atmintinų dienų sąrašas ir liepos 16-oji paskelbta agronomų diena. LR Seimo atminimo medalį ji įteikė Lietuvos agronomų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkui dr. Alfonsui Malinauskui.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11