Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Šiaulių rajone šurmuliavo vasaros šventės

2016-07-02

Šventė Ginkūnuose

Jau 19-tą kartą vyksta tradicinė Ginkūnų seniūnijos šventė "Ginkūnų vasara", šiemet ji skirta vietos bendruomenių metams, nes bendruomenė - tai ne tik bičiuliška kaiminystė ir bendradarbiavimas,bet ir savitarpio pagalba, supratimas.

Ginkūniškius su švente sveikino nuolatinė Ginkūnų švenčių dalyvė, LR Seimo narė Rima Baškienė, primindama, kad artėja Lietuvai labai svarbi Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos karūnavimo šventė, raginanti didžiuotis savo Tėvyne ir ją garsinti. Pagerbta ir penktoji šeima ambasadorė, darniai auginanti vaikus. Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Grubliauskis, Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė linkėjo darnos, bendrystės ir susitelkimo gražinant ir puoselėjant savo gyvenvietę. Ginkūnų seniūnijos padėkos įteiktos Albertui Valuckiui, Vaidui Nausučiui, Mindaugui Endriušaičiui, Gintautui Staškui, Jurgai Reivytienei ir Ernestui Bitei.

Šventėje koncertavo Kuršėnų kultūros centro vaikų tautinių šokių studija "Diemedėlis", Ginkūnų moterų vokalinis ansamblis "Rasa", kapela "Švedė" bei Ginkūnų senjorų tautinių šokių ansamblis "Dobilas" ir kiti atlikėjai. Kaip ir visos šventės Šiaulių rajone, taip ir ši, vyko blaivioje aplinkoje.

Šventė Pakumulšiuose

Įvyko graži Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos šventė. Visi norintys dalyvavo sportinėse rungtyse prie Pakumulšių tvenkinio. Vyko: žvejų, krepšinio, smiginio, baidarių varžybos. Ąžuolų parkelyje vyko šeimų ir šaškių varžybos, kaimiškosios seniūnijos bendruomenių prisistatymai, Drąsučių liaudiškos muzikos kapelos "Ringuva" pasirodymas, pop muzikos grupės "De Grante" koncertas ir smagi gegužinė. Šventę aplankiusi LR Seimo narė Rima Baškienė ir jos padėjėja Ada Grakauskienė, džiaugėsi organizatorių ir dalyvių išradingumu ir mokėjimu kultūringai praleisti laisvalaikį.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11