Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Prasmingų darbų aptarimas Micaičių bendruomenės šventėje

2016-07-16

Micaičių bendruomenė paminėjo savo veiklos dešimtmetį, pristatydama prasmingus darbus ir iniciatyvas. Bendruomenės pirmininkė Emilija Rimeikienė demonstruodama nuotraukas džiaugėsi bendruomenės susitelkimu. Micaičių gyvenvietė saugi, bendruomenės pastangomis gražiai tvarkoma aplinka, įrengta šarvojimo salė, sporto salė, savo patalpas turi jaunimas.

Šiaulių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Povilas Zaveckas ragino aktyviai dalyvauti projektinėje veikloje ir įsigytą turtą pritaikyti veiklai, verslumo skatinimui. Daug nuoširdžių patarimų išsakė buvęs Micaičių bendruomenės pirmininkas, dabar Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.

Seimo narė Rima Baškienė pasidžiaugė, kad bendruomenės veikla pažangi, o žmonės sugeba susitelkti, tad jų noras turėti savo herbą yra pasiekiamas, nes ne tik seniūnijos, bet ir seniūnaitijos, kaip administracinis vienetas, jau turi teisę kreiptis į Heraldikos komisiją ir pateikti savo pageidavimą, juo labiau, kad Micaičiai turi garbingą istorinę praeitį. Tokią iniciatyvą turėjo ir įgyvendino Naisių bendruomenė, kuri nėra seniūnijos centras. Ypač džiugu, kad kitais tautinio kostiumo metais Micaičių bendruomenė parengusi ir laimėjusi projektą galės įsigyti tautinius rūbus savo besikuriančiai kaimo kapelai. Seimo narė kvietė visus būti aktyviais, teikti pasiūlymus, kad gyvenimas regionuose sparčiau gerėtų.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11