Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Gruzdžių miestelio 380 metų jubiliejus

2016-08-20

Gruzdžiai visada labai iškilmingai švenčia savo miestelio šventes, Šv. Roko atlaidus. Švč. Trejybės bažnyčioje kunigas Donatas Klimašauskas aukojo mišias ir ypatingu dėmesingumu apdalino kiekvieną atėjusįjį.

Gruzdžių kultūros centro filiale vyko šventinis renginys, skirtas Gruzdžių miestelio 380 metų jubiliejui paminėti. Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė apžvelgė garbingą miestelio istoriją, pasidžiaugė seniūnijoje veikiančiais verslais, įstaigų, įmonių, bendruomenių, veikla, įgyvendintais ir parengtais projektais. Seniūnės kalbą papildė Gruzdžių gimnazijos mokinių ir mokytojų Orintos Venckienės ir Jovitos Kundrotienės sukurtas filmas apie Gruzdžius.

Susirinkusiuosius sveikino Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, žurnalistas, publicistas, rašytojas, dviejų monografijų apie Gruzdžius autorius Domijonas Šniukas. Muzikinius kūrinius atliko Kauno muzikinio teatro solistai Živilė ir Jonas Lamauskai, jiems akomponavo Julius Šidlauskas. Šiaulių universiteto lektorė Asta Kriščiūnaitė grojo fleita. Paminėtas Gruzdžių suaugusiųjų tautinių šokių grupės 60 - ies metų kūrybinės veiklos jubiliejus. Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius Remigijus Jankauskas, vyr. muziejininkas Jonas Čepas, poetė, 15 knygų, iš kurių 8 apie aviaciją, autorė Irena Jacevičienė - Žukauskaitė ir buvęs ilgametis Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius Algis Lapinskas pristatė parodą apie Lietuvos lakūnus ir filmą apie transatlantinį lakūną, gruzdietį Feliksą Vaitkų, kurio vardu pavadinta viena iš Gruzdžių gatvių.

Graži popietė vyko gruzdžių miestelio aikštėje. Per ganėtinai ilgą politinio darbo laikotarpį turėjau galimybę dalyvauti daugelyje renginių, vykusių Gruzdžiuose, asmeniškai pažinti daugelį čia gyvenančių žmonių. Baigiantis Seimo kadencijai ir Vyriausiajai rinkimų komisijai taip perbraižius rajoną, kad Gruzdžiai patenka į kitą - Žiemgalos rinkimų apygardą - turėjau puikią progą padėkoti šio krašto žmonėms už gražų bendradarbiavimą.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11