Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Padėka

2016-09-09

Dėkojame visiems, atėjusiems į rinkimus atlikti savo pilietinės pareigos - išrinkti naująjį Lietuvos Respublikos Seimą. Dėkojame balsavusiems už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą ir jos kandidatus vienmandatėse rinkimų apygardose. Jūsų vilties balsai lėmė, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga vėl tapo parlamentine partija. 273 924 (21,55 proc.) rinkėjų išreiškė pasitikėjimą mūsų sąjunga. Tai mums didžiulis įpareigojimas ir atsakomybė.

Dėkoju 9060-čiai žmonių, kurie Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje balsavo už mane. Žinau, kokia atsakomybė yra būti išrinktai vienmandatėje apygardoje, nes prie tiesioginio Seimo nario darbo - įstatymų leidybos - čia dar prisideda ir ypatingas atstovaujamasis savo krašto žmonėms ryšys ir šių žmonių problemų sprendimas. Seimo nario darbe ypatingai svarbu atsakomybė, pasiaukojimas, sąžiningumas, o taip pat - ir parlamentinio darbo patirtis, kurią įgijau dirbdama Seime.

Antrasis rinkimų turas labai svarbus, kad galutinai išrinktume Lietuvos Respublikos Seimą. Tikimės Jūsų pasitikėjimo ir kviečiame spalio 23 d. balsuoti už mūsų sąjungos atstovus, nes Lietuvai reikia pokyčių, sąžiningai, atsakingai žmonėms dirbančių politikų.

Nuoširdžiai kviečiu - spalio 23 d. ateikite į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų antrąjį turą!

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11