Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Dėmesio centre - atliekų tvarkymo įmonių veikla regionuose

2016-12-27

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas lankėsi pavojingų atliekų tvarkymo įmonėje UAB "Toksika" ir Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre (ŠRATC), kur susitiko su įmonių vadovais ir darbuotojais. Susitikime dalyvavo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai: LR Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo nariai Stasys Tumėnas ir Arūnas Gumuliauskas bei Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Tatjana Plukienė.

Ministro ir Seimo narių dėmesys buvo skirtas racionaliam atliekų tvarkymui ir aplinkosaugai, kad netoli gyvenantys gyventojai nepatirtų nepatogumų. Ministras domėjosi įmonių veikla bei su kokiomis problemomis jos susiduria. Ir atliekų sistemos tvarkytojai, ir ministerijos bei Seimo atstovai sutarė, jog būtina skatinti atliekų rūšiavimą, kad kuo mažiau atliekų patektų į komunalinių atliekų sąvartynus, kad pagrindinis prioritetas - žmonių saugumas ir sveikata.

Ministras Kęstutis Navickas džiaugėsi, jog susitikimai buvo labai konstruktyvūs ir pabrėžė, kad tokių apsilankymų regionuose jo darbotvarkėje bus nuolatos, nes svarbu gyvai susipažinti su situacija, kalbėtis ir ieškoti optimaliausių sprendimų.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11