Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Šiauliuose išrinktiems Seimo nariams svarbios regionų problemos

2017-01-02

Naujos kadencijos Seimo nariai tęsia pradėtus darbus, svarsto naujus pasiūlymus. Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo nariai Arūnas Gumuliauskas ir Stasys Tumėnas susitiko su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Vidmantu Japertu ir generaliniu direktoriumi Alfredu Jonuška, Šiaulių rajono meru Antanu Bezaru, mero pavaduotoju Algiu Mačiuliu, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu ir Akmenės rajono meru, Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininku Vitalijumi Mitrofanovu. Problemų gausa padiktavo būtinybę spręsti klausimus kompleksiškai, tad sutarta, kurie iš jų bus sprendžiami artimiausiu metu.

Kaip patikino tiek verslo, tiek savivaldybių vadovai - atliekų tvarkymo problemos, su tuo susijusių taisyklių taikymas, naujos nuostatos, prognozuojamas atliekų surinkimo brangimas yra itin svarbūs verslui ir gyventojams. Sutarta Šiauliuose sausio 30 dieną surengti Seimo aplinkos apsaugos komiteto ir aplinkos ministerijos išvažiuojamąjį posėdį, kad posėdyje visos suinteresuotos pusės pateiktų pasiūlymus ir svarstytų sprendimų projektus.

Susitikime daug dėmesio buvo skirta regioninės politikos principinių nuostatų aptarimui, paliestas aukštųjų mokyklų pertvarkos ir Šiaulių Universiteto ateities klausimas. Buvo apsikeista nuomonėmis apie viešųjų pirkimų įstatymo, žemės įstatymo nuostatų tikslinimą, darbo biržų ir kitų institucijų veiklos pertvarką.

Produktyvi diskusija sudaro galimybę paruošti naujus, reikalingus visuomenei projektus Seimo pavasario sesijai.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11