Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Šiaulių vyskupijos šeimų šventė sukvietė tūkstančius dalyvių

2017-01-08

16-tą kartą šeimas sukvietė tradicinė Šiaulių vyskupijos šeimų šventė "Pašventink juos tiesa", kurioje dalyvavo ne tik šiauliečiai, bet ir svečiai iš Vilniaus, Kauno, Trakų, Mažeikių ir kitų Lietuvos miestų.

Šiaulių arenoje vykusioje šventėje Šv. Mišių aukai vadovavo ir pamokslą sakė apaštalinis nuncijus arkivysk. dr. Pedro Lopez Quintana, koncelebravo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ, Šiaulių vyskupijos kunigai.

Jo Ekscelencija pakvietė pažvelgti į Šv. Šeimos paveikslą, nes "apmąstydami šventąją šeimą, galime atrasti stiprybės ir įkvėpimo gyventi savo pačių šeimose. Gražus ir tvirtas gyvenimas šeimoje susideda per tikrus santykius, paprastumą, nuoširdumą, pasiaukojimą, darbštumą, nuolat ieškant nežūvančio ir nepraeinančio gėrio", sakė apaštalinis nuncijus arkivyskupas dr. Pedro Lopez Quintana.

Šv. Mišių metu giedojo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras "Dagilėlis", vadovaujamas Remigijaus Adomaičio. Po Šv. Mišių iš Italijos atvykę menininkai pristatė muzikinį spektaklį "Einant, gyvenant". Smuiku grojo Italijos lietuvė Saulė Kilaitė.

Kaip Seimo parlamentinės grupės "Už šeimą" nariai, turėjome galimybę pasveikinti šeimas, palinkėti joms būti gražiu pavyzdžiu kitiems, patikinti, kad šios kadencijos Seimas ir Vyriausybė eina vertybiniu keliu, savo programoje įrašiusi pagarbos gyvybei ir šeimai nuostatas. Nuoširdūs padėkos žodžiai išsakyti šeimų šventės globėjui J.E. Vyskupui Eugenijui Bartuliui.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11