Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Susitikimas su Izraelio valstybės ambasadoriumi

2017-02-08

Vasario 8 d. Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė priėmė Izraelio valstybės ambasadorių Amirą Maimoną.

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja pažymėjo, kad Lietuva ir Izraelis švenčia 25-ąsias diplomatinių santykių metines ir ypač vertina aktyvią ambasadoriaus Amiro Maimono veiklą bei išreiškė viltį, kad ir toliau Lietuvos ir Izraelio santykiai išliks šilti bei glaudus visose bendradarbiavimo srityse.

Ambasadorius padėkojo už galimybę susitikti ir priminė abiejų valstybių Prezidentų pareiškimą, kuriame kalbama apie žydų bendruomenės Lietuvoje istoriją. Susitikime atkreiptas dėmesys į tarpparlamentinių grupių bendradarbiavimą bei Seimo delegacijų vizitus Izraelyje, paminėta galimybė 2017 m. gegužės mėn. tikėtis Kneseto pirmininko vizito Lietuvoje.

Ambasadorius pasakojo apie Izraelio ambasados vykdomus socialinius projektus, skirtus rizikos šeimoms ir ragino aktyviai kovoti ne tik su vis dar pasitaikančiu skurdu, bet ir su smurtu, kad būtina investuoti ne tik į vaikus, bet ir į tėvus.

Buvo aptarta galimybė įamžinti nužudytų žydų tautybės žmonių vardus. Ambasadorius prašė kreiptis į savivaldybes ir paraginti surinkti informaciją bei ją įamžinti masinių žudynių vietose.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11