Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Seimo narių linkėjimai Cerebrinio paralyžiaus asociacijos nariams

2017-02-20

Šiaulių miesto savivaldybės salėje vyko Cerebrinio paralyžiaus asociacijos suvažiavimas. Ši asociacija įkurta 1996 m. Šiuo metu asociacija turi 15 skyrių, kurie vienija per tūkstantį narių. Asociacijos nariais yra tėvai auginantys vaikus su cerebriniu paralyžiumi, suaugę asmenys, turintys cerebrinį paralyžių ir specialistai, dirbantys su vaikais ir suaugusiais turinčiais cerebrinį paralyžių. Cerebrinio paralyžiaus asociacija nuosekliai siekia savo užsibrėžtų tiklų: organizuoti ir remti medicininę, psichologinę, socialinę ir kitokią pagalbą žmonėms turintiems cerebrinį paralyžių. Asociacija rengia ir vykdo programas ir projektus, organizuoja kvalifikacijos kėlimo renginius, bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis, su Lietuvos ir užsienio valstybių draugijomis ir organizacijomis.

Suvažiavimo dalyviai patvirtino naujus asociacijos įstatus, išsirinko asociacijos tarybą, jaunimo reikalų tarybą. Asociacijos pirmininke išrinkta Edita Navickienė.

Suvažiavime dalyvavę kartu su Seimo nariu Stasiu Tumėnu linkėjome asociacijos nariams ir toliau būti aktyviais, teigdami, kad jie turi savo atstovą, kaip ambasadorių Seime - Justą Džiugelį, kuris nuolat akcentuoja, kad mes visi esame skirtingi, bet - reikalingi. Už aktyvią veiklą asociacijos skyrių vadovams įteiktos padėkos.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11