Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Vaikų knygos šventė Kuršėnuose

2017-04-03

Kaip ir kasmet, balandžio pradžioje Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre Kuršėnuose buvo surengta Vaikų knygos šventė "Pasibelsk į knygos širdį", kurią organizavo Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius. Man didelė garbė jau 12 metų būti šios šventės globėja.

Visus atėjusius į šventę pasitiko Lapės, Krokodilo ir Pepės Ilgakojinės personažai. Jie kvietė apžiūrėti Daugėlių lopšelio-darželio knygelių parodą "Išmintingosios pelėdos patarimai". Buvo miela matyti pilnutėlę salę vaikų, auklėtojų ir mokytojų, tėvelių ir senelių. Šventėje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, Viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, Kuršėnų miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė. Šventės vedančiosios taip pat buvo personažai - tai maža, raudona Boružėlė bei energinga ir šmaikšti Kakė Makė.

Pagrindinis Tarptautinės vaikų knygos šventės akcentas - apdovanoti vaikus, kurie mėgsta skaityti ir per metus perskaitė daugiausiai knygų. Tai darau jau 12-tus metus. Knygomis buvo apdovanoti moksleiviai: Livija Staponkutė, Kajus Grigalaitis bei Evelina Kazlauskaitė, Egidija Bužinskaitė ir Kamilė Masiliūnaitė, Urtė Jocaitė bei Džiuginta Molytė ir, žinoma, patys mažiausieji, kuriuos į biblioteką palydi jų šauniosios mamos - Džiugas ir Vakaris Korsakai bei Melana Asačiova. Knygos įteiktos mokytojams, vaikų darželiams bei šventės metu surengtos viktorinos dalyviams.

Šventėje netrūko Kuršėnų meno mokyklos mokinių dainų ir muzikos. Renginį užbaigė Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro "Ikaras" jaunieji aktoriai, parodydami spektaklį "Pasaka apie mergaitę ir mėlynas akis".

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11