Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Seimo pirmininkas ir Seimo nariai domėjosi Šiaulių krašto problemomis

2017-05-15

LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Šiaulių krašto bičiulių grupės nariai V. Simulik, A. Gumuliauskas, J. Rimkus, S. Tumėnas, V. Gailius ir R. Baškienė lankėsi Šiauliuose, susitiko su Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovais, Tarybos nariais, administracijos darbuotojais bei Šiaulių regiono verslo atstovais.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas išsakė problemas dėl atliekų surinkimo ir rinkliavos, nes atliekų sistemoje yra daug klaidų, o investuotos didelės lėšos nepateisino lūkesčių dirbti sklandžiai ir ekonomiškai. Susitikime buvo diskutuota apie regionų stiprinimo būtinybę, Šiaulių universiteto išlikimą, investicijų pritraukimą į regioną, taip pat savivaldos ir žemės nuosavybės klausimais.

LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis akcentavo, kad tokie susitikimai ir vizitai į Lietuvos savivaldybes yra labai naudingi ir bus vykdomi reguliariai.

Susitikome ir su Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktoriumi Remigijumi Mažeika, VšĮ Kuršėnų ligoninės bei Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vadovais, tarybos nariais. Kartu aptarėme sveikatos sistemos situaciją Šiaulių rajone. Susitikime įvardintos socialinės globos bei slaugos aktualijos ir problemos, diskutuota rajono ambulatorijų išlikimo klausimais.

Susitikime su Šiaulių regiono bendruomenių atstovais Šiaulių universiteto bibliotekos salėje buvo atsakyta į daugelį gyventojams rūpimų klausimų.

Seimo pirmininkas ir pavaduotoja lankėsi dienraščio "Šiaulių kraštas" redakcijoje ir Radijo stoties RS2 centre bei Vyskupijos kurijoje susitiko su Šiaulių vyskupu Eugenijumi Bartuliu.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11