Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Diskusija apie probleminių lošimų situaciją Lietuvoje ir ES

2017-05-31

Europos informacijos biure vyko diskusija "Probleminis lošimas: situacija Lietuvoje ir ES, prevencija ir pagalba", kurią organizavo Seimo Priklausomybių prevencijos komisija, Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Europos informacijos biuras.

Pranešimus skaitė Finansų ministerijos Finansų rinkos politikos departamento direktorius Sigitas Mitkus, Lošimų priežiūros tarnybos, Vilniaus priklausomybės ligų centro atstovai. Vyko aktyvi diskusija. Pranešėjai atsakė į klausimus, susijusius su azartinių lošimų reglamentavimo ir priežiūros specifika, probleminių lošimų prevencija ir gydymu, pasidalino lūkesčiais ir mintimis apie atsakingų įstaigų bendradarbiavimo galimybes probleminių lošimų prevencijos srityje ir pritarė panašaus pobūdžio diskusijų tikslingumui ateityje.

Kalbėdama diskusijoje pabrėžiau Priklausomybių komisijos svarbą LR Seime, vykdomas prevencines, švietėjiškas priemones, teisės aktų tobulinimą ir konkrečią pagalbą žmonėms, nes "nekaltos" pramogos virsta rimtomis problemomis, įtraukiančiomis vis daugiau žmonių. Šis verslas auga. Priklausomybė nuo azartinių žaidimų patenka į sunkiausiai gydomų priklausomybių penketuką. Kenčia šeima, vaikai.

Per 4500 asmenų pateikė prašymus neleisti jiems lošti. Pradėjo veikti apribojusių savo galimybes lošti asmenų registras.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11