Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Jaunų tėvų bendruomenės renginys Kuršėnuose

2017-06-09

Kuršėnų miesto Ventos pakrantėje vyko asociacijos "Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės" (steigėja ir narė Sandra Jakė) renginys "Šeima šeimai". Tai pirmas toks renginys Kuršėnuose, suorganizuotas pačių tėvų iniciatyva, laimėjus projektą "Šeima šeimai" ir gavus dalinį finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės. Kartu su rėmėjų pagalba buvo sukurtas mažas stebuklas patiems mažiausiems -vaikams.

Renginio dalyviai klausėsi paskaitos "Sveika vaikų mityba ugdymo įstaigose ir namuose. Kodėl tai yra svarbu?", kurią skaitė lektorė Raminta Bogušienė. Vaikai džiaugėsi Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos knygų personažais: Kake Make, Lape Snape, Pepe. Šventėje buvo labai daug balionų, piešimo kreidelėmis ir kiniško futbolo rungtynės, batutai. Kuršėnų kūrybos namų gamtininkų būrelio mokytoja Rasa Poškienė demonstravo savo augintinius: tarakonus, triušiukus, peliukus, gyvatėles.

Šventės dalyviai kalbėjo, kad būdami vieningi, tolerantiški galime padaryti savo miestą gražiu ir patraukliu gyventi, o prisidedant visiems, turėsime kelias žaliąsias erdves, skirtas mūsų vaikams.

Sveikindama šią šventę džiaugiausi gražia iniciatyva ir nusiteikimu keisti mūsų visuomenės gyvenimą, stiprinti šeimas, sudaryti joms tinkamas sąlygas auginti vaikus, puoselėti sveiką gyvenseną.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11