Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Neformaliojo ugdymo krepšelis bus atstatytas

2017-06-12

Praėjusios kadencijos Vyriausybė 2017 metų valstybės biudžete nenumatė lėšų antrajam šių metų pusmečiui neformaliajam ugdymui, nors visi kartoja akivaizdžią šio užimtumo naudą.

"Tenka apgailestauti, kad praėjusios kadencijos Vyriausybei formuojant 2017 metų biudžetą buvo priimti tokie sprendimai, tačiau ne kartą kartojau ir pakartosiu: ši Vyriausybė ieškos ir ras sprendimus, kad nuo rugsėjo 1 dienos neformalus ugdymas būtų prieinamas ir būtų finansuojamas. Tenka tik apgailestauti, kad vėl turime situaciją, kai reikės ieškoti nestandartinių sprendimų, kuriuos labai civilizuotai buvo galima padaryti priiminėjant arba rengiant šių metų biudžetą. Neabejoju, kad mes tikrai užtikrinsime tą krepšelį ir moksleiviai neformaliam ugdymui turės tai, ką turėjo šiais mokslo metais ir nuo rugsėjo 1-osios krepšelis bus", - teigė Premjeras, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narys Saulius Skvernelis, paklaustas per Vyriausybės valandą Seime.

Vaikų ir jaunimo užimtumas - sisteminė problema, todėl būtinos ne pavienės priemonės, o jų visuma. Neformaliojo ugdymo priemonės kaip tik papildo alkoholio ribojimo priemones, dėl kurių neseniai Seime priimti esminiai sprendimai. Vyriausybė dėl neformaliojo ugdymo krepšelio atstatymo ketina apsispręsti artimiausiu metu.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11