Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Rajoninių ligoninių pertvarkos

2017-09-15

Paslaugų kokybė ir greita pagalba yra svarbiausia padedant sergantiems žmonėms. Atliekant planinius patikrinimus daliai rajoninių ligoninių Akreditavimo tarnyba nebeišdavė licenzijų tolimesnei veiklai.

Dėl Kuršėnų ligoninės likimo susitikti su Šiaulių rajono savivaldybės vadovais ir ligoninės darbuotojais pakviečiau atvykti LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Teritorinės Šiaulių ligonių kasos vadovus.

Kuršėnų ligoninės vadovė Renata Noreikaitė pristatė ligoninės sunkią finansinę situaciją ir problemas, kurių nesugebėjo spręsti buvęs direktorius.

Ministras Aurelijus Veryga pažymėjo, jog Sveikatos apsaugos ministerija kelia reikalavimus ligo-ninėms, kad jos atitiktų šiuolaikines medicinos paslaugų įstaigas. Mažosios ligoninės su mažėjančiu ligonių skaičiumi negali būti aprūpintos brangia technika, turėti modernias laboratorijas, todėl kokybiškas medicinines paslaugos yra teikiamos didžiosiose respublikinėse ligoninėse.

Kuršėniškiams arti Šiauliai, tad ligoniai yra ir bus vežami į Šiaulių respublikinę ligoninę, o Kuršėnų ligoninė galėtu teikti modernias slaugos paslaugas, kurių labai reikia ir turėti dienos medicininį centrą bei greitosios pagalbos paslaugas.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika pritarė ministro nuomonei ir pasiūlė į ligoninės ateitį žiūrėti strategiškai, pažadėdamas kartu padėti ieškoti sprendimų. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras patikino, kad bus sudaryta komisija, kuri pateiks pasiūlymus Sveikatos ministerijai apie Kuršėnų ligoninės reorganizaciją.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11