Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Kretingos rajono tautodailininkų darbų paroda LR Seime

2017-10-18

Seimo narės Levutės Staniuvienės iniciatyva Seimo III rūmų parodų galerijoje pristatyta ir eksponuojama Kretingos rajono tautodailininkų darbų paroda "Nuo piliakalnių ir kaimai nuriedėjo". Renginyje skaitovė Inesa Stonkutė deklamavo ypatingai gražias žemaičių eiles, koncertavo Kretingos rajono Salantų kultūros centro Žvainių skyriaus vokalinis ansamblis ir instrumentinė grupė (vadovas Antanas Žvinklys).

Ekspozicijoje puikavosi Edmundo Giedrimo ir Edvardo Tadevušo Stalmoko tapybos darbai, Danutės Pučkorienės grafika, Augustino Zaleckio medžio drožiniai.

Kretingos rajono tautodailininkai kalbėjo apie savo krašto kūrybinių tradicijų, edukacinės veiklos, krašto amato puoselėjimą. Šie talentingi menininkai savo kūrybiniais darbais garsina ne tik Kretingos kraštą, bet ir Lietuvą. Darbuose menininkai atsispindi savo krašto žmonių meilę gamtai, liaudies tradicijoms.

Parodos atidarymo metu skambėjo graži žemaitiška tarmė. Prisimindama savo žemaitiškas šaknis, sveikinimo kalbą taip pat sakiau žemaitiškai.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11