Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Konferencijoje apie religinio turizmo svarbą

2017-11-29

Konferencija Seime " Religinio turizmo potencialas Lietuvoje" ir tą pačią dieną vykęs parodos " Vilnius - Gailestingumo miestas" atidarymas sulaukė didžiulio susidomėjimo. Šiais renginiais buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į religinio turizmo populiarinimo svarbą. Renginių iniciatorė - Lietuvos Lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškųjų šeimų frakcija Seime ir Seimo parlamentinė Maldos grupė.

Renginiuose dalyvavo J.E. Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, piligrimų centrų vadovai iš Lietuvos ir Lenkijos. Kalbėdama konferencijoje akcentavau, kad religinis turizmas - tai dvasingumo kelionės, suburiančios žmones, mokančios būti tolerantiškais, labiau pažinti ir suprasti, tai drąsa veikti, kviesti, džiaugtis ir kartu spręsti problemas. Liudijau savo pastebėjimus apie piligrimines keliones iš Kryžių kalno į Šiluvą.

Konferencijoje buvo akcentuojama Šv. Jono Pauliaus II -ojo piligriminio kelio, aplankant 19 objektų ir nuvažiuojant 1050 km. svarba arba Marijos šventovių kelio reikšmingumas. Konferencijoje buvo išsakyta daug įdomių pastebėjimų Vilniaus piligrimų centro vadovės Inesos Čaikauskienės, politikos mokslų daktarės Malgorzatos Stepanovicos, kunigo Mariaus Arkadijaus Maršaleko ir kt. pranešimuose.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11