Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Akcija "Aš ir Tu - tai Mes" vyko Šiauliuose

2017-12-03

Gruodžio 3-ąją, Tarptautinę neįgaliųjų dieną, Šiauliuose vyko akcija "Aš ir Tu - tai MES!". Ši iniciatyva gimė 2016 m. Šiauliuose ir "Baltijos Ugdymo Centro" bei labdaros ir paramos fondo "Algojimas" dėka apjuosė visą Lietuvą. Daugelyje mūsų šalies miestų ir miestelių susibūrė žmonės ir 13 valandą, skambant akcijos himnui - grupės "Omerta" dainai "Tu Gali!" - sveikieji ir neįgalieji kartu susijungė į "gyvą" skulptūrą - akcijos ženklą, kuris simbolizuoja žmonių su negalia ir negalios neturinčiųjų bendrystę ir pagalbą vienas kitam.

AŠ - tai neįgalieji bei jų artimieji,

TU - negalios nepaliesti žmonės,

MES - tai lygiateisiai visuomenės nariai, tokie pat lygūs, taip pat bendraujantys, galintys ir turintys teisę nesijausti kitokiais. MES visi šios žemės vaikai, puošiantys ir turtinantys ją.

Akcija gyvuoja jau antri metai, ją globoja Prezidentas Valdas Adamkus. Akcijoje Šiauliuose dalyvavę Seimo nariai, Šiaulių miesto ir rajono vadovai, NVO atstovai, verslininkai kvietė visus prisidėti, kad mažėtų socialinė atskirtis, kad daugiau džiaugsmo ir pasididžiavimo būtų mūsų visų gyvenime.

Kalbėdama akcijoje dėkojau visiems geros valios žmonėms, mes turime būti jautresni ir geresni, kad šalia esantys jaustųsi laimingi. Išskirtinis dėkingumas šios akcijos vienai iš iniciatorių Editai Navickienei ir jos dukroms.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11