Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Šeimos susirinko į septynioliktąją šeimų šventę

2018-01-07

Šiaulių arena sulaukė per 5 tūkstančių Šiaulių vyskupijos Šeimų šventės dalyvių. Šv. Mišias aukojo Vilniaus vyskupas A. Poniškaitis, Panevėžio vyskupas J. Kauneckas, Kaišiadorių vyskupas J. Ivanauskas, Telšių vyskupas K. Kėvalas, Kauno arkivyskupas L. Virbalas. Šventės sumanytojas ir globėjas - Šiaulių vyskupas E. Bartulis.

Iš Italijos į Šiaulius parvykusi smuikininkė Saulė Kilaitė smuiko garsais ir giesmėmis pakvietė pakeliauti po pasaulio šalis, kuriose buvo apsireiškusi Dievo motina Marija, pristatydama tų šalių istoriją ir kultūrą.

Kaip ir kasmet parlamentinės grupės "Už šeimą" nariai turėjome puikią galimybę pasveikinti šventės dalyvius. Kalbėdama Šiaulių arenoje sakiau, kad Šeimų šventė ypatingai reikšminga ir svarbi atkurtos Lietuvos tūkstantmečio fone, kai galime liudyti darnos ir moralės, džiaugsmo ir bendrystės, pagarbos ir pagalbos vieni kitiems svarbą. Tik ta valstybė gali būti stipri, kuri yra kuriama ant tvirtų šeimos pamatų. Pasidžiaugiau, kad pagaliau Seime priimtas Šeimos stiprinimo įstatymas, kurio įgyvendinimui reikia visų sutelkto darbo.

Šventės pabaigoje buvo pasidžiaugta penkis metus Šiaulių rajone vykdytu projektu "Dora ir moralė -tvirtos šeimos pagrindas", kurio globėja esu. Į sceną pakviestos šeimos ambasadorės ir visi šventės dalyviai kartu sugiedojome giesmę.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11