Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Susitikimai Šiauliuose

2018-01-23

Šiaulių rajone ir mieste lankėsi LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė bei Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai - Juozas Rimkus ir Arūnas Gumuliauskas ir Stasys Tumėnas.

Aukštelkėje įsikūrusioje UAB "Grafų baldai" kartu su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru ir administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu ir UAB "Grafų baldai" vadovu Žydrūnu Griniumi diskutuota apie verslo situaciją ir plėtros galimybes regionuose. .Pasak Žydrūno Griniaus antrą dešimtmetį gyvuojanti įmonė šiuo metu turi 180 darbuotojų. Gaminami baldai turi platų pripažinimą ir yra eksportuojami į užsienio šalis. Jų gaminami baldai buvo pristatyti ir ypač gerai įvertinti Bristolio (Jungtinė karalystė) vykusioje tarptautinėje baldų parodoje.

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai parodė ką tik įrengtą modulinį korpusą Aukštelkės mokykloje. Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pažymėjo, jog tai yra naujovė. Tokie moduliniai korpusai greitai pastatomi ir padeda spręsti patalpų trūkumo problemą mokyklose.

Kužių seniūnijos salėje vyko susitikimas su Šiaulių rajono seniūnijų seniūnais. Diskutuota apie Seimo ir savivaldos darbą, ruošiamus įstatymų projektus. Seimo pirmininkas seniūnams ir rajono vadovams įteikė valstybės vėliavas, linkėdamas iškilmingai paminėti Valstybės atkūrimo šimtmetį.

Dalykiškas pokalbis vyko Šiaulių vyskupijos kurijoje su J.E. Vyskupu E. Bartuliu. Seimo atstovai lankėsi Šiaulių specialiojo ugdymo centre, susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku. Naujame priestate įrengtos patogios klasės ir poilsio kambariai spec. poreikių turintiems vaikams ir suaugusiems. Toks Šiaulių miesto vadovų požiūris ir konkretus darbas džiugina ir yra gražus pavyzdys kitiems.

Parengta pagal Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių informaciją

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11