Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Susitikimas su Seniūnų asociacijos valdybos nariais

2018-02-07

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdybos nariai bei vykdomasis direktorius Petras Gestautas LR Seime susitiko su LR Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, Seimo Pirmininko pirmąja pavaduotoja Rima Baškiene, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Povilu Urbšiu.

Susitikimo tikslas - aptarti LR Valstybės tarnybos įstatymo projeką, kuris artimiausiu Pavasario sesijoje bus svarstomas Seime. LR Seimo pirmininkui seniūnai raštu įteikė konkrečius pasiūlymus dėl minėto įstatymo projekto. Prieš šį susitikimą Seimo vadovai dėl minėtų įstatymų diskutavo su įstatymus rengusiais Vidaus reikalų ministerijos vadovais.

Asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas pristatė Seniūnų asociacijos veiklą bei tikslus. Diskutuota kuria kryptimi vystysis Vietos savivalda, nes per pastaruosius 20 metų stabilumo nebuvo. Seniūnai per tą laikotarpį buvo ir asmeninio politinio pasitikėjimo pareigūnais, ir valstybės tarnautojais, o dabar svarstoma galimybė jiems tapti biudžetinės įstaigos vadovais ar net būti renkamais. Seniūnų asociacijos valdybos nariai aktyviai dalyvavo diskusijoje ir kitais seniūnijas liečiančiais klausimais.

Sutarta, kad svarstant tiek LR Vietos savivaldos, tiek LR Valstybės tarnybos įstatymų projektus. Būtina atsižvelgti į seniūnų išsakytus pastebėjimus.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11