Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Darželių vaikams dovanojami tautiniai kostiumai

2018-02-12

Šiaulių miesto ir rajono darželiams ir mokyklų ikimokyklinukų grupėms buvo įteikti stilizuotų tautinių kostiumų komplektai. Jų modelius sukūrė dizaineris Juozas Statkevičius, o gamybą finansavo labdaros ir paramos fondas "Švieskime vaikus", kurio steigėjai Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Stilizuoti tautiniai kostiumai vaikams dovanojami pagal projektą - "Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanos Lietuvos darželiams".

Ugdymo įstaigoms skirta po 20 tautinių kostiumų. Pasak labdaros ir paramos fondo "Švieskime vaikus" savanorės Juditos Šakočiuvienės, vien Šiaulių miesto ir rajono vaikams padovanota per 1000 tautinių stilizuotų kostiumų.

Šiaulių rajono kultūros centro direktorė Jovita Lubienė pristatė keturių Lietuvos regionų tautinius kostiumus, papasakojo kuo jie yra ypatingi ir kaip juos atskirti. Kostiumus demonstravo Kultūros centro darbuotojai. Šventėje koncertavo Kuršėnų meno mokyklos bei Kuršėnų "Eglutės" ir Verbūnų darželio vaikai.

Parengta pagal Šiaulių rajono savivaldybės informaciją

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11