Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Komunikacinės sistemos tobulinimas aptartas tarptautinėje konferencijoje

2018-02-14

LR Seime vyko tarptautinė konferencija "Komunikacijos sistemos tobulinimas kaip svarbus faktorius gerinant administracinių paslaugų teikimo gyventojams kokybę". Lietuvos ir Ukrainos savivaldos atstovai išsakė daug pastebėjimų. Pranešimus skaitė Kijevo administracinių paslaugų teikimo valdybos viršininkė Ina Gutij, Vuriausiosios valstybinės migracijos tarnybos Donecko srities viršininkė Elizavieta Komisaruk, Kirovograogrado srities tarybos pirmininkė Jelena Gademskaja, Romno miesto meras Sergej Salatun ir eilė kitų.

Jau ne pirmą kartą prasmingas konferencijas Lietuvoje organizuoja Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė Irena Andrukaitienė ir Ukrainos NVO ‚Atviras jaunimo pasaulis' projekto koordinatorė Uljana Kotliarova.

Sveikindama konferencijos dalyvius minėjau, kad labai svarbu, jog sprendimai būtų išsamiai paaiškinami žmonėms, kad nemažėtų tikėjimas ir pasitikėjimas savo valstybėmis. Ypač svarbu, kad saugiai, bet kartu ir operatyviai dirbtų migracijos tarnybos, kad būtų sudarytos visos sąlygos mūsų šalių žmonėms bendradarbiauti. Prisimindama garbingą abiejų šalių istoriją konferencijos organizatorei Uljanai Kotliarovai įteikiau Lietuvos istorinę vėliavą. Po konferencijos Ukrainos delegacijai buvo organizuota ekskursija Seime.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11