Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Latvijoje surengtas iškilmingas minėjimas

2018-02-19

Vasario 19 d. Lietuvos delegacija, vadovaujama Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio, susitiko su aukščiausiais Latvijos šalies vadovais.

Susitikime su Latvijos Respublikos Prezidentu Raimondu Vejoniu pasidžiaugta glaudžiau ir konstruktyviau šalių bendradarbiavimu, tarpparlamentinių grupių veikla. Aptarta "Rail Baltica" projekto eiga ir reikšmė Baltijos šalims. Tikimasi, kad Baltijos šalims pavyks pasiekti politinio susitarimo dėl regioninės suskystintų gamtinių dujų (SGD) importo infrastruktūros. Tikėtina, kad Klaipėdos SGD terminalas ir dujų saugykla Inčukalnyje prisidės prie šio strateginio tikslo. Kalbėta ir apie jūros sienos įteisinimą bei kitais klausimais.

Įvyko dalykiškas pokalbis su Latvijos Saeimos Pirmininke Inara Murniece. Kalbėta kaip problemas socialinėje ir sveikatos apsaugos srityse sprendžia šalys, kokią įtaką turi Baltijos asamblėjos veikla ir kt.

Lietuvos delegacija Rygoje dalyvavo Valstybės atkūrimo šimtmečio renginiuose.

Kartu su Seimo Pirmininku į Latviją vyko Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo nariai Algimantas Dumbrava ir Kazys Starkevičius.

(Parengta pagal LR Seimo pranešimą)

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11