Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

"Bočiai" minėjo Valstybės atkūrimo šimtmetį

2018-02-22

Vyriausybės rūmų salėje vyko Vilniaus Bočių bendrijos iškilmingas renginys, skirtas Valstybės atkūrimo šimtmečiui, kuriame dalyvavo apie 450 bendrijos narių ir svečių iš Lietuvos skyrių. Kartu įvyko ir metinė ataskaitinė konferencija. Bendrijos pirmininkė Vilija Tūrienė pateikė ataskaitą apie nuveiktus darbus.

Minėjimo metu kalbėjo Vyriausybės vicekancleris Deividas Matulionis, pateikdamas išsamią informaciją apie Seimo ir Vyriausybės nuveiktus darbus, padidintas išmokas ir pensijas. Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė Grasilda Makaravičienė, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė.

Turėjau gražią misiją įteikti Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio padėką, pasidžiaugti darbais, kurie stiprina mūsų valstybę. Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentei G. Makaravičienei įteikiau LRS ženklelį "Atkurtai Lietuvai - 100"., o skyrių pirmininkams bei pavaduotojams įteikti LPS "Bočiai" parengtus atminimo medalius.

11 Vilniaus Bočių bendrijos kolektyvų ir 3 svečių ansambliai iš Ukmergės, Druskininkų ir Alytaus miestų surengė gražius meninius pasirodymus. Renginį vainikavo Antakalnio skyriaus choras "Bočiai"- jų atliekamą dainą "Lietuva brangi" giedojo visa salė.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11