Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Seimo valdybos narių vizitas Rukloje

2018-04-09

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, vicepirmininkai Rima Baškienė, Irena Degutienė, Irena Šiaulienė ir Arvydas Nekrošius lankėmės Rukloje, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotoje pėstininkų brigadoje "Geležinis Vilkas".

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir kiti Lietuvos kariuomenės pareigūnai pristatė Seimo valdybai krašto apsaugos sistemos prioritetus ir strategiją, biudžeto naudojimą ir lėšų poreikį bei atliktas reformas. Susitikime buvo išklausyta valstybės grėsmių vertinimo ataskaita. Seimo Valdybos nariai apžiūrėjo NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės technikos ir aprūpinimo parką.

Šiandieninėje geopolitinėje situacijoje matoma būtinybė ir toliau modernizuoti karines pajėgas. Todėl būtina rasti sutarimą politiniu lygmeniu, kad iki 2030 m. krašto apsaugai būtų skirta 2,5 proc. šalies bendrojo vidaus produkto. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis akcentavo, kad saugumo situacija regione negerėja, todėl kariuomenės modernizacijos užtikrinimas yra būtina efektyvios šalies gynybos sąlyga.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11