Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Rašinių konkurso "Lietuvos ateitis - kokia ji? Koks bus Tavo indėlis?" laureatai pagerbti Seime ir savo mokyklose

2015-03-18/23

LR Seime Prezidento A. M. Brazausko salėje vyko Seimo narės Dalios Teišerskytės inicijuoto moksleivių rašinių konkurso ,,Lietuvos ateitis - kokia ji? Koks bus Tavo indėlis?" laureatų apdovanojimas. Konkursui buvo atsiųsti 158 rašiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Apdovanojimų metu koncertavo Vilniaus Karoliškių muzikos mokyklos auklėtiniai.

Laureatų pagerbimo šventėje dalyvavo Seimo narė Rima Baškienė. Ji džiaugėsi originaliomis mokinių mintimis apie Lietuvą, dėkojo jaunosios kartos atstovams ir jų mokytojams bei tėveliams už skleidžiamą optimizmą ir pasitikėjimą mūsų valstybe bei nusiteikimą nuoširdžiai dirbti dėl jos ateities.

Konkurse dalyvavo keturi Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleiviai, kuriems prizus įsteigė Seimo narė Rima Baškienė. Tai antrosios vietos laimėtoja trečiaklasė gimnazistė Reda Felinskytė, ketvirtos vietos laimėtojas trečiaklasis Gytis Diktanas ir dalyviai Žaneta Sederavičiūtė bei Smiltė Preimantaitė.

Kadangi jaunieji rašytojai negalėjo atvykti į apdovanojimų ceremoniją Seime, tad kovo 23 d., Kuršėnuose L. Ivinskio gimnazijoje, buvo surengta pilietiškumo pamoka, kurios metu konkurso "Lietuvos ateitis - kokia ji? Koks bus Tavo indėlis?" dalyviai skaitė savo darbus, diskutavo ir dalinosi pastebėjimais su Seimo nare R. Baškiene. Šios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Raimonda Rumbinaitė pateikė daug įdomios informacijos apie Lietuvos istoriją ir lietuvių kalbą.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11