Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Paminėta tarptautinė šeimos diena - nominuota 11 naujų Šeimų ambasadorių

2015-05-16

Eilę metų Seime dirbdama Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininke raginau savivaldybes, gegužės 15 d. - Tarptautinė šeimos dieną, rengti Šeimos dienos minėjimus ir jų metu pagerbti darnias, gražiai vaikus auginančias šeimas.

Ši iniciatyva Lietuvoje įgyvendinama įvairiai. Šiaulių rajono savivaldybėje jau ketveri metai iš kiekvienos seniūnijos renkamos ir Šeimos ambasadorės vardu nominuojamos šeimos, kurios įpareigojamos būti meilės ir tikėjimo skleidėjomis, šeimos, grįstos vyro ir moters santuoka - kaip vertybės puoselėtojomis. Šeimų ambasadorių Šiaulių rajone jau - 45, šiemet nominuota 11. Man didžiulė garbė būti Šiaulių rajono Šeimų švenčių globėja.

Kartu su Šiaulių rajono moterų organizacija "Atgaiva" (prezidentė Birutė Babrauskienė) įgyvendinamas projektas "Darna ir moralė - tvirtos šeimos pagrindas", kurio metu rengiamos konferencijos, forumai, diskusijos, piešinių parodos ir kt., akcentuojant šeimos svarbą mūsų visuomenėje.

Šią kilnią idėją palaiko J. E. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, vyskupijos Šeimos centras, parapijų klebonai, rajono vadovai, seniūnijų, kultūros darbuotojai.

Sveikindama Šeimas ambasadores ir visus renginio dalyvius Tarptautinės šeimos dienos proga Seimo narė Rima Baškienė linkėjo, kad dvasingumas, kilnumas ir gėris padėtų kurti Lietuvos ateitį ant tvirtų doros ir moralės pamatų, kad Šiaulių rajono savivaldybė ir toliau būtų pavyzdžiu pagerbiant darnias šeimas ne tik gražiai auginančias savo, bet ir globojančias tėvų paliktus vaikus. "Tikiu, kad geros patirties pavyzdžių yra ir kitose savivaldybėse, būtina apie tai kalbėti, nes šeima - tai mūsų tautos ir valstybės išlikimo garantas. Šeima - tai meilė, santarvė, ramybė, pasiaukojimas, rūpestingumas, atsakomybė... Kaip sakė Motina Teresė: "Taika visame pasaulyje prasideda šeimoje, nes šeima yra tikroji meilės, bendrystės mokykla", todėl svarbus kiekvienas kiekvienos institucijos sprendimas, padedantis šeimoms spręsti jų problemas."

Daug šiltų padėkos žodžių šventės metu išsakė J. E. Šiaulių vyskupas E. Bartulis, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, išreikšdami viltį, kad tokios šventės bus rengiamos kasmet.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11