Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Moksleiviai domėjosi Seimo darbu, lankėsi Mišrioje Seimo narių grupėje

2015-05-20

Kovo 11-osios Akto salėje vyko Lietuvos mokinių parlamento organizuojamas projektas "Lietuvos Respublikos Seimo darbo simuliacija", kuriame moksleiviams buvo suteikta galimybė susipažinti su darbu parlamente. Simuliacijos tikslas - skatinti moksleivių domėjimąsi valstybės politika ir visuomenės aktualijomis, skatinti kompetencijų ugdymą, supažindinti su skirtingomis politinėmis ideologijomis, ugdyti pilietiškumą.

Lietuvos moksleivių parlamentas - tai demokratiškai kas dvejus metus renkama 95 mokinių organizacija, veikianti nuo 1999 m. ir atstovaujanti mokinių nuomonei, interesams, ginanti jų teises, LR Seimo simuliaciją rengia jau trečiąjį kartą. Šiemet į Seimo simuliaciją buvo atrinktas 141 dalyvis iš visos šalies mokyklų. Diskusijų tema "Kiek mokytis nori tu?" pasirinkta atsižvelgiant į šių dienų mokiniams svarbias aktualijas ir buvusio Švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio priimtą sprendimą dviem savaitėmis prailginti mokslo metus Lietuvos mokyklose. Moksleiviai, išsakydami savo nuomonę šiuo klausimu, kad pirmiausia reikia nuosekliai kelti moksleivių ugdymo kokybę, o ne ilginti mokymosi laiką, parengė rezoliuciją.

Nuo 2011 m. su įvairiomis jaunimo organizacijomis Seimo simuliacijas organizuojanti Agnė Bilotaitė pakvietė su moksleiviais susitikti skirtingų frakcijų Seimo narius. Mišrios Seimo narių grupės seniūnė Rima Baškienė MG kabinete diskutavo su moksleiviai įvairiomis temomis, atsakė į jų pateiktus klausimus. Moksleivius ypač domino partinėms frakcijoms nepriklausančių Seimo narių veikos išskirtinumas, įstatymų priėmimo niuansai.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11