Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Ginkūnų šventėje netrūko dainų, šokių ir sveikinimų

2015-07-04

Į Ginkūnų tradicinę šventę "Ginkūnų vasara 2015"atvykusi Seimo narė Rima Baškienė džiaugėsi, kad ši šventė vyksta jau 18 kartą, kad dalyvaudama beveik visose Ginkūnų šventėse, mato ženklius pokyčius kaip gražėja Ginkūnai, kaip sutelktai dirba kultūra, bendruomenė, seniūnija, verslo įmonės. Ji pasveikino šventės dalyvius su artėjančia Valstybės diena - Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos karūnavimo diena. Aktyviausiam bendruomenės nariui, fizinio lavinimo mokytojui Albinui Klumbiui įteikė padėką ir LR vėliavą.

Su švente sveikino nuolatinis švenčių rėmėjas, UAB "Ginkūnų agrofirma" vadovas, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Grubliauskis. Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė.

Šventėje dalyvavo iš tarptautinio folkloro festivalio "Mare Adriatico" Italijoje grįžę kolektyvai - Ginkūnų liaudiškų šokių ansamblis "Dobilas", vadovaujamas Vandos Verkulienės ir moterų vokalinis ansamblis "Rasa", vadovaujamas Birutės Andriukaitienės. Šoko Plungės rajono Žlibinų kultūros centro šokių grupė "Sausdravėlis" (vad. Loreta Vaitkutė), Linksmas dainas dovanojo Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela "Užuovėja", vadovaujama Edvino Kažukausko, Ginkūnų liaudiška kapela "Švedė", vadovaujama Zitos Bružienės. Koncertavo jaunieji atlikėjai.

Ginkūnų šventėje, kuri tradiciškai vyksta grafo Vladimiro Zubovo ir Sofijos Bilevičiūtės dvaro parke, buvo galima pasivažinėti bričkele, išsidrožti užgavėnių kaukę, maloniai blaivioje aplinkoje bendrauti ir jaukiai pabūti prie šventinio laužo.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11