Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Mišrios Seimo narių grupės nariai susitiko su asociacijos "Lietuvos kreditas" atstovais

2015-11-17

Mišrios Seimo narių grupės nariai, vadovaujami seniūnės Rimos Baškienės, susitiko su asociacijos "Lietuvos kreditas" atstovais: K. Ratkevičiumi, A. Romankevič, G. Piragiumi, V. Lapieniu, A. Kanopka ir asociacijos Lietuvos kreditas valdybos pirmininku K. Olšausku.

Ši asociacija veikia nuo 1997 m. ir yra pirmoji Lietuvoje organizacija, suvienijusi kredito unijas. Susitikime buvo kalbėta apie inicijuojamą kredito unijų sektoriaus reformą, dėl kurios svečiai išsakė bei argumentavo savo pastabas ir prašė į tai atsižvelgti, atsakė į gausius Seimo narių klausimus.

2015-03-18 Seimo Biudžetų ir finansų komitetas savo sprendimu Nr. 109-S-1 patvirtino Tvarios kredito unijų veiklos koncepciją, kurioje numatė kredito unijų sektoriaus reformos kryptis ir priemones. Jos pagrindu Finansų ministerija kartu su Lietuvos banku parengė Kredito unijų įstatymo pakeitimo įstatymo projektą bei Centrinės kredito unijos įstatymo pakeitimo įstatymo projektą.

Asociacija "Lietuvos kreditas" atstovai pateikė Lietuvos bankui ir Finansų ministerijai pastabas ir siūlymus dėl planuojamos kredito unijų sektoriaus reformos. Kredito unijų atstovų teigimu, įstatymų projektuose numatyta neadekvačiai sugriežtinti reikalavimus kredito unijoms, todėl reforma gali sužlugdyti šį sektorių, kuris sudaro atsvarą komerciniams bankams ir užtikrina finansinių paslaugų įvairovę. Pastebėjimai perduoti ir Seimo mišrios Seimo narių grupės nariams.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11