Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Žemdirbių šventė "Dėkojame žemei"

2015-11-20

Tradicinės žemdirbių šventės "Dėkojame žemei" metu pagerbti geriausieji Šiaulių rajono ūkininkai, paskelbtos nominacijos ir konkurso "Metų ūkis" laureatai.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė pasidžiaugė 106 naujais ūkininkais, papildžiusiais rajono gretas, padidėjusiu mėsinių ir mišrių galvijų augintojų skaičiumi, gausiu derliumi, taip pat tuo, kad 2015 metais deklaruota 8% daugiau žemės ūkio naudmenų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkos už sėkmingą šeimos ūkio plėtojimą daržininkystės srityje įteiktos ūkininkams Valerijai ir Edmundui Švambariams, už netradicinio žemės ūkio verslo plėtrą - Raimondui Neverdauskui, už pieno ūkio gamybos modernizavimą - Rimai Gustienei, už aukščiausius rodiklius pieno ūkyje tarp Šiaulių rajono žemės ūkio bendrovių - žemės ūkio bendrovei "Ginkūnų agrofirma", už aktyvumą, nuoširdžią pagalbą ir pastangas bendruomenės veikloje - Šiupylių žemės ūkio bendrovės pirmininkui Egidijui Mykolaičiui.

Šventės dalyvius sveikino Žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė, Žemės ūkio rūmų pirmininko patarėja Rimantė Misiūnienė, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos viceprezidentas Arūnas Grubliauskis, ūkininkas Ramūnas Karbauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Padėkos įteiktos Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kairių seniūnijos žemės ūkio specialistei Ramutei Vaičiulienei ir Gruzdžių seniūnijos ūkininkui Rimantui Slavikui - už geriausią ir gausiausią išaugintą derlių, už aktyvią ir nuoširdžią bendruomeninę veiklą, ūkininkui Ramūnui Mačiukui - už pieno ūkio gamybos modernizavimą, ūkininkams M. Filipavičiui ir Stasiui Jautakiui - už pavyzdingą tvarką ir aukštą žemdirbystės kultūrą.

LR Seimo Kaimo reikalų komiteto padėkos įteiktos UAB "Giedrinta" direktoriui, ūkininkui Sigitui Krapikui, Šiupylių kaimo bendruomenei ir jos pirmininkei Laimutei Skopienei - už žemdirbystės tradicijų puoselėjimą, pažangų ūkininkavimą ir gebėjimą skleisti savo gerąją patirtį.

Nominacijų "Metų ūkis 2015" nugalėtojais už pasiektus aukštus žemės ūkio rodiklius, aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime 1-oji vieta skirta ūkininkų Rimos ir Petro Brikų šeimai, 2-oji vieta atiteko ūkininkams Vaidai ir Zenonui Dambrauskams. Pagerbti ir geriausi rajono artojai - 1-osios vietos nugalėtojas Robertas Daunys, 2-osios vietos laimėtojas Albinas Kazlauskas bei 3-iosios vietos prizininkas Irmantas Plančius.

LR Seimo narė Rima Baškienė dėkojo ūkininkams už darbą, už sugebėjimą susitelkti, būti vieningais ir kovojančiais dėl savo teisių ir ateities, linkėjo jiems būti aktyviems, visada išsakyti savo bėdas ir rūpesčius, o savivaldybės administracijai palinkėjo rūpintis ir padėti žemdirbiams, kad jie gyventų laimingiau ir šviesiau.

Šventę vainikavo kultūros mecenato Ramūno Karbauskio dovana žemdirbiams - Naisių vasaros teatro muzikinė programa "Dainuosma mudu abudu".

(Parengta pagal Šiaulių rajono savivaldybės administracijos interneto puslapio informaciją)

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11