Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Seimo kontrolierių susitikimas Šiauliuose

2015-11-27

Į Šiaulius atvykę Seimo kontrolieriai Augustinas Normantas ir Raimondas Šukys kartu su Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininke Zita Žvikiene miesto savivaldybėje susitiko su Šiaulių apskrities savivaldybių vadovais. Susitikime dalyvavo ir Seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininkės pavaduotoja Rima Baškienė. Svečius Šiaulių miesto savivaldybėje priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Seimo kontrolieriai gina žmogaus teisę į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūri, ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms. Susitikimo tikslas - su savivaldybių vadovais aptarti gyventojų keliamas problemas viešojo administravimo spragas. Seimo kontrolierius R. Šukys atkreipė dėmesį į komunalinių atliekų tvarkymo, saugaus eismo organizavimo, daugiabučių namų bendrijų pirmininkų veiklos kontrolės, daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių veiklos priežiūros ir kitas problemas, kurias kelia Šiaulių krašto žmonėms. Per praėjusius metus Seimo kontrolieriai gavo 1578 skundus, 514 iš jų dėl problemų, susijusių su savivalda. 47 proc. gautų skundų buvo pagrįsti.

Susitikime kalbėjusi Seimo narė Rima Baškienė atkreipė dėmesį į būtinybę padėti žmonėms išsiaiškinti žmonėms jų keliamus klausimus ir visada vadovautis moralios politikos, valstybės politikų elgesio kodekso nuostatomis: pagarba žmogui ir valstybei, atsakomybė, sąžiningumas, teisingumas, nešališkumas ir kt. Dėmesingumas, biurokratizmo mažinimas, keis ir žmonių požiūrį į valstybės tarnybą ir ten dirbančius darbuotojus.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11